Meist

Chef’s Side

Meist

Chef’s Side

Puri Chef’s Side on eksklusiivne restoran tõelistele toidugurmaanidele. Lummavad vaated Haven Kakumäe jahisadamale, põhjamaine disain ning peensusteni sätitud detailid, ootavad nautlejaid endast osa saama.

Haven Kakumäe jahisadamat ehitades võeti sihiks saada Eesti parimaks sadamaks ning loomulikult käib sinna juurde ka parimat elamust pakkuv restoran. Meie restoran avati 1. juunil 2019.

WHITE GUIDE

Puri Chef’s Side võitis Aasta Parima Uue Restorani tiitli 2019 Eestis.

Lisaks Puri Chef’s Side saavutas kõrge 4. koha White Guide Eesti parimate restoranide edetabelis.

Flavours of Estonia

Chef's Side

Puri Chef’s side pakub maitserännakut parimatest hooajalistest komponentidest, mille juurde saab valida ka ideaalselt sobitatud veinid.

Meil on kokku 40 istekohta, millest 9 istet asuvad köögisaare ääres, et nautida toiduelamust vastamisi meie suurepäraste kokkade.

Meeldivaks elamuseks palume varuda umbes 3 tundi. Siin on võimalus nautida õhtusööki hubases ning maitsekas atmosfääris, lummavate vaadetega jahisadamale.

TUNNUSROAD

HUULED

VÄRVID

ROOS

Meie töötajad

Kristjan Kiho – Sommeljee

Kristjan on valinud enda tee kõrvale veinimaailma, mille ajalugu küündib aastatuhandetesse ja veinimenüü välja töötlemine nõuab loomingulisust kui ka julgust. Seda tal on ja selle üle on Puri Restoran äärmiselt õnnelik.

Kristjanit inspireerib võimalus katsetada ja õppida pidevalt muutuvat veini-ja joogimaailma. Visiooniks on tal saavutada täiuslik harmoonia toidu ning joogi vahel ja ütleme ausalt, meie Chef’s Side restoranis on see kooskõla taevalik, tulge ja hinnake ise!

Tere tulemast Puri Chef's Side restorani

Meie restorani on võimalik tulla ka otse merelt – Teie jahile on olemas koht sadama külaliskail.

KÜLALISKOHAD INFO

Ootame Teid imelisele maitserännakule.