Meist

Meist

Restoran

Puri restoran asub Tallinnas, Haven Kakumäe jahisadamas. Siin on võimalus nautida nii lõuna- kui ka õhtusööki hubases ning maitsekas atmosfääris lummavate vaadetega jahisadamale.

Nimi Puri on saanud inspiratsiooni laevade purjetest, mis on tõmmatud üles kõrgustesse ning viivad meid uutesse vetesse. Nii soovime ka meie oma restoranis olla alati tipus ning pakkuda külastajatele imelisi toidu elamusi.

Puri A La Carte

Puri Restoranis kõik toorained on väga hoolikalt valitud, et pakkuda ainult parimaid maitseid ning meeldejäävat kogemust.

Puri restorani klientidel on ka võimalus valida toidu kõrvale parimaid veine meie maja sommeljee poolt koostatud veinikaardist.

Avasime restorani 1. juunil 2019. Meil on 80 istekohta, millest 20 on eraldatud hubases baaris, kus on võimalik alustada särtsakate aperitiividega, muuta meeleolu rõõmsaks erinevate klassikaliste, uudsete kui ka alkoholivabade kokteilidega.

Restorani saal on avar ja valgusküllane. Maast laeni aknad ning vaated merele võimaldavad kõikidel külalistel nautida imelisi päikeseloojanguid. Jahedamatel õhtutel saab nautida sooja prõksuvat tuld kaunis kaminas.

Puri restorani ootame Teid ka suurema seltskonnaga ning samuti on meil võimalik korraldada erinevaid üritusi.

TUNNUSROAD

VEISE TARTAR

KALA

PURI PAVLOVA

Tere tulemast Puri restorani

Meie restorani on võimalik tulla ka otse merelt – Teie jahile on olemas koht sadama külaliskail. KÜLALISKOHAD Info.

 

Ootame Teid juba täna!