Meist

A la Carte

Meist

A la Carte

Puri Á la Carte restoran asub Tallinnas, Haven Kakumäe jahisadamas. Siin on võimalus nautida nii lõuna- kui ka õhtusööki hubases ning maitsekas atmosfääris lummavate vaadetega jahisadamale.

Nimi Puri on saanud inspiratsiooni laevade purjetest, mis on tõmmatud üles kõrgustesse ning viivad meid uutesse vetesse. Nii soovime ka meie oma restoranis olla alati tipus ning pakkuda külastajatele imelisi maitserännakuid.

WHITE GUIDE

Puri Restoran saavutas White Guide Eesti parimate restoranide nimistus 15. koha.

Flavours of Estonia

Puri A La Carte

Puri Restoranis kõik toorained on väga hoolikalt valitud peakokk Joonas Koppeli poolt, et pakkuda ainult parimaid maitseid ning meeldejäävat kogemust.

Puri restorani klientidel on ka võimalus valida toidu kõrvale parimaid veine meie maja sommeljee poolt koostatud veinikaardist.

Avasime restorani 1. juunil 2019. Meil on 80 istekohta, millest 20 on eraldatud hubases baaris, kus on võimalik alustada särtsakate aperitiividega, muuta meeleolu rõõmsaks erinevate klassikaliste, uudsete kui ka alkoholivabade kokteilidega.

Restorani saal on avar ja valgusküllane. Maast laeni aknad ning vaated merele võimaldavad kõikidel külalistel nautida imelisi päikeseloojanguid. Jahedamatel õhtutel saab nautida sooja prõksuvat tuld kaunis kaminas.

Puri restorani ootame Teid ka suurema seltskonnaga – kuni 20 inimest ning samuti on meil võimalik korraldada erinevaid üritusi.

TUNNUSROAD

AVOKAADO 3D

VASIKAS

VANNIPART

ARTISAN PASTA

Meie töötajad

Joonas Koppel – Peakokk

Joonase käekiri on aastaid kogunud tähelepanu ning seda iseloomustaks ideaalselt sõnapaar ”krussis klassika’’.

Teda on alati inspireerinud meie koduplaneedi kõikvõimalikud erinevad toorained, rahvusköögid, reisimine ja inimesed tema ümber. Uudsete ja klassikaliste maitsete sobitamisega ning värvikate väljapanekutega on ta suutnud üllatada ka kõige suuremaid toidugurmaane.

Siim Suppi – Teenindusjuht.

”Olla täna parem, kui eile ja samas olla ülehomme parem, kui täna’’ on visioon mida sõnastada on lihtne, kuid teostus on päris suur katsumus.

Oma hakkaja oleku ja suure tahtejõuga soovib ta arendada ja vormida teenindust nii, et sellest kujuneks hinnatud amet. Siimu jaoks pole probleeme, on ainult lahendused ning tema positiivne ellusuhtumine muudab ka kõige nukrama näo jälle rõõmsaks.

Klientide siiras tänutunne ja rõõm on need, mis teda motiveerivad ning edasi viivad.

 

Oleg Smirnov – Pea baarman

Olegi käekiri on tõeliselt paeluv. Piisab pilgust kokteilimenüüle ning juba leiad end baarist uusi põnevaid maitseid mekkimast.

Nagu õigele joogikunstnikule kohane, üllatab Oleg kliente põnevate nüanssidega, kuid au sees on ka ajatud klassikud ja mõnusad alkoholivabad kokteilid

Tere tulemast Puri restorani

Meie restorani on võimalik tulla ka otse merelt – Teie jahile on olemas koht sadama külaliskail. KÜLALISKOHAD Info.

 

Ootame Teid juba täna!